Avtor: jv Objavljeno: 16. 05. 2020

Hajd. 1900  za + Barbaro Verdenik

TOREK:      Hajd. 1900 za + Ivanko Vidovič

Hajd. 1900 za duhovne poklice

SREDA:      Hajd. 1900 za + Franca Trafela (obl.) in sorodnike Šlamberger, Koren, Klethofer, Pleteršek

ČETRTEK-VNEBOHOD:  Slov. v. 830 za + starše Ivano (obl.), Franca Glažarja in sorodnike

Hajd. 1000 za + ustanovnike

Hajd. 1900 za + Janeza Kureža (obl.) in sorodnike

PETEK:       Hajd. 1900 za + Jožefa Pečnika (obl.), starše Pečnik, Burjan, brata, tri sestre, tri svake, dva Stanka Matjašiča, Zvonka, Marijo Jerič in Štefko Gojkošek

SOBOTA:   Hajd. 1900 za + moža Milana Kirbiša, starše Turnšek, Kirbiš, brata Štefana in svaka Martina

Hajd. 1900 za + Zofijo Fesel

NEDELJA: Hajd. 700  za žive in rajne župljane

Slov. v. 830 za + Franca (obl.), Nežo Klemen (obl.) in sorodnike

Hajd. 1000 za + moža Franca Zupaniča (obl.), Štefanijo, Jožefa Hentaka ter Jožefa in Ano Furek

1. Godovi tedna: jutri Janez I., papež, mučenec, v torek Krispin, redovnik, v sredo Bernardin Sienski, duhovnik, v četrtek praznik Gospodovega vnebohoda, v petek Marjeta Kasijska, redovnica, v soboto Servul (Socerb) Tržaški, mučenec.
  2. Prihodnja nedelja 7. velikonočna, nedelja sredstev družbenega obveščanja in god Marije, Pomočnice kristjanov.
  3. Prišla je 20. številka Družine.
  4. V ponedeljek, torek in sredo so prošnji dnevi. Pridite k maši, da bomo prosili za blagoslov vsega našega dela ter za odvrnitev naravnih nesreč in drugih stisk.
  5. Iskreni Bog povrni sodelavkam Karitas za čiščenje cerkve.
  6. Veliki Bog plačaj vsem tistim, ki ste v minulih dveh mesecih, odkar je bila cerkev zaprta in je s tem ostala brez vseh prihodkov, prinesli ali nakazali svoj dar na transakcijski račun hajdinske župnije. Prav tako se želim v svojem in v imenu kaplana Primoža zahvaliti vsem, ki tudi na naju niste pozabili in prinesli dar, namenjen osebno nama. Bog vam povrni! S kaplanom sva se, kolikor je le bilo mogoče trudila, da bi v času koronavirusa ohranjala povezanost z vami. Zagotovo si vsi želimo, da bi lahko v prihodnje v miru načrtovali svoje delo in življenje, zato upam, da se bomo počasi lahko vrnili v normalno stanje in da smo se tudi iz tega časa, ki smo ga preživljali, kaj naučili. Z Božjo pomočjo gremo pogumno naprej!