ADVENTNI KONCERT 2018

Občina in ZKD Hajdina, za svoje občane v adventnem času, pripravijo praznični koncert. Letos nas je razveselila glasbena skupina »VOX Arsana«.

Koncert se je odvijal v lepi in akustični cerkvi sv. Martina na Hajdini, ki jo v ta namen vsako leto velikodušno odstopi domači župnik, naddekan Marijan Fesel.

Polna cerkev navdušenih poslušalcev, je s hvaležnostjo in dolgimi aplavzi, nagradila glasbenike in vokaliste. Poleg domačih, vsem znanim zimzelenih popevk, so nas razveselili tudi s svetovnimi uspešnicami v različnih priredbah.

Njihov vodja, Mladen Delin, se je na koncu zahvalil za povabilo, saj so prvič nastopili v hajdinski cerkvi, čeprav so na svoji glasbeni turneji obhodili že veliko sveta.

Brez  Svete noči, tudi tokrat ni šlo in na koncu so k petju pritegnili še poslušalce.

V imenu občine Hajdina se je pevcem zahvali župan mag. Stanislav Glažar in vsem zaželel vesele praznike, članom glasbene skupine pa je podelil simbolična darila.

Zapisala: Frančka Cartl