ADVENTNI KONCERT NA HAJDINI

Zveza kulturnih društev občine Hajdina in Občina Hajdina že nekaj let zapored organizirata adventni koncert v župnijski cerkvi na Hajdini. Letos so na koncertu nastopili vokalni ansambel Pevske šole Musica in mešani pevski zbor A Cappella iz Petrovč pod vodstvom Roberta Feguša. Nastopajoči so zapeli dela mnogih znanih domačih in svetovnih mojstrov. Hvaležno občinstvo jih je nagradilo z bučnim aplavzom. Prireditev je z lepo vezno besedo vodila Estera Korošec.

Na koncu se je vsem nastopajočim zahvalil župan mag. Stanislav Glažar in jim predal simbolna darila. Vsem poslušalcem in občanom je zaželel srečen božič ter veliko zdravja in uspehov v prihodnjem letu.

Zahvala je veljala tudi našemu domačemu župniku naddekanu Marijanu Feslu za odlično sodelovanje pri vseh prireditvah v občini.

Zapisala:

Frančka Cartl