Obisk iz župnije A.M. Slomška iz Maribor -Košaki

Župnija bl. A. M. Slomška Maribor-Košaki je ena izmed najmlajših in v njej je pred natanko enim letom bila ustanovljena mladinska skupina Termiti, ki vključuje ministrante ter otroško-mladinski pevski zborček Slomškov glasek. Ko se vsi zberemo, nas je vsaj 20. Dobivamo se dvakrat na teden po vsaj dve uri; po potrebi pa še več. Ker se zelo radi družimo, skupaj preživljamo počitnice, se družno potepamo ter prepevamo Bogu v čast in nam v veselje. Smo pa tako korajžni, da si naše skromno pevsko znanje upamo predstaviti tudi v drugih župnijah, ko skupaj z našim župnikom, g. Igorjem I. Novakom, hodimo prosit za pomoč pri gradnji naše cerkve. Tako smo prišli tudi v Hajdino, kjer smo bili zelo presenečeni nad izjemno lepim sprejemom in radodarnostjo g. župnika Marijana Fesla. Iskrena hvala Vam .