Avtor: jv Objavljeno: 13. 04. 2024

OZNANILA  3.  velikonočna  nedelja  14.  april  2024

PONEDELJEK: Hajd. 1900 za + Terezijo (obl.), Alojza Svenška in sorodnike

Hajd. 1900 za + Julijano (obl.) in Ivana Pulka (obl.)

TOREK:      Hajd. 1900 za + starše Alojza (obl.), Nežo Kostanjevec (obl.), sina Antona, Marijo Murko, brata Maksa in sorodnike

SREDA:      Hajd. 1900 za + Zvoneta, Heleno Kokalj, Radislava in Katarino Žlegel

ČETRTEK:  Hajd. 1900 za + Bena Gregoreca (8. dan)

PETEK:       Hajd. 1900 za + starše Antona (obl.), Terezijo Horvat in sorodnike

Hajd. 1900 za + starše Franja (obl.), Zofijo Fesel, Tomaža Krambergerja (obl.) in sorodnike

SOBOTA:   Hajd. 1900 za + starše Janeza (obl.) in Angelo Lipavšek

Hajd. 1900 za + Slavka Lesjaka (obl.) ter starše Amalijo in Avgusta Lesjaka

NEDELJA: Hajd. 700  za žive in rajne hajdinske in šentjanške župljane

Kung. 730 za žive in rajne iz Kungote

Slov. v. 830 za + Marijo Jerenko, Franca in družine Kos, Jerenko, Verdenik, Pšeničnik

Hajd. 1000 za + starše Ludvika, Antonijo Sitar, brata Miroslava in Ludvika, sestro Veroniko, svaka Albina Kirbiša, stare starše Margareto, Janeza Sitarja, Franca, Marijo Ules, Milana Kirbiša in Slavka Burjana

Godovi tedna: jutri Helena Alzaška, kneginja, v torek Bernardka Lurška, devica, v sredo Simon Barsabejski, škof, mučenec, v četrtek Evzebij, škof, v petek Leon IX., papež, v soboto Teotim, škof, pri maši sodelujejo otroci iz 2. razreda.

1. Prihodnja nedelja 4. velikonočna, nedelja Dobrega Pastirja in sklep tedna molitve za duhovne poklice.
  2. Prišla je 15. številka Družine.
  3. Verouk ta teden po urniku.
  4. V petek, 19. aprila, ob 17. uri, bo na trgu pred PSC Hajdina druženje občanov občine Hajdina, ob pečenih perutničkah, ki jih bodo pripravili vaški odbori in dobri kapljici, za katero bodo poskrbeli kletarji. Vljudno vabljeni!
  5. Zasebna glasbena šola v samostanu sv. Petra in Pavla vabi v soboto, 20. aprila, ob 20. uri v minoritsko cerkev sv. Petra in Pavla na 5. kloštrski večer, kjer se bo na orglah predstavila Nika Frelih, prvonagrajenka državnega tekmovanja TEMSIG v disciplini orgle. Lepo vabljeni!