Obisk vinogradnikov iz Rogatca

Da dober glas res seže daleč naokoli je dejstvo. To so je dokazalo tudi eno oktobrsko soboto, ko so na Hajdino prišli vinogradniki iz Rogatca, oziroma upravni odbor vinogradniškega društva. Z zanimanjem so si ogledali cerkev sv. Martina in njeno lepoto, kletarjem primerno pa jih navdušil tudi poseben kletarjev stol, ki se nahaja v cerkvi. Nič manj niso bili navdušeni nad hramom hajdinskih kletarjev ter nad vinsko kletjo, kjer so seveda poskusili kapljico rujnega, ki so ga pridelali hajdinski kletarji. Z zadovoljstvom so opazovali s čimer se lahko pohvalijo njihovi hajdinski kolegi, ter zaradi videnega obljubili, da se kmalu vrnejo – tokrat s celim avtobusom članov društva vinograndikov Rogatec. To obljubo so tudi izpolnili, kar je razvidno iz fotografij.