Avtor: jv Objavljeno: 10. 11. 2019

OZNANILA 32. nedelja med letom 10. november 2019

PONEDELJEK: Hajd. 1700 za + Antonijo Zajšek, brata Janeza, starše in sorodnike Cestnik, Strnad

TOREK:      Hajd. 1700 za + Janeza Bezjaka (obl.)

SREDA:      Hajd. 1700 za + mamo Zofijo Fesel (8. dan)

Hajd. 1700 za + Zdenka Šijanca (obl.) in sorodnike

ČETRTEK: Hajd. 1700 za + starše Roziko, Janka Osenjaka, brata Janka in sorodnike

Hajd. 1700 za + starše Karola (obl.), Rozalijo Spolenak in Alojzijo Marušek

PETEK:       Hajd. 1700 za + moža Ivana Paveo, starše Drevenšek in Franca Malingerja

Hajd. 1700 za + Jožefa Zupaniča (obl.), Jožefo in Jožefa Krajnca

SOBOTA:   Hajd. 1700 za + Stanko Kovačec, Marjana Majcna in starše Kovačec, Majcen

Hajd. 1700 za + Olgo Gerečnik

NEDELJA: Hajd. 700  za žive in rajne župljane

Kung. 730 za + Štefana, Pavlino, Anko Nahberger, Angelco Gajser, starše Intihar in brate

Slov. v. 830 za + Elizabeto, stare starše Zupanič, Ivano, Ignaca, Janeza Lončareka in Marijo Solina

Hajd. 1000 za + sina Franca Metličarja (obl.), starše Metličar, brata Stanka in Marjana, sestre Angelo, Zdenko, Cvetko, svaka Antona, nečaka Andreja in Marijo Markovič

1. Godovi tedna: jutri Martin iz Toursa, škof, v torek Jozafat Kunčević, škof, mučenec, v sredo Stanislav Kostka, redovnik, v četrtek Lovrenc Irski, škof, v petek Albert Veliki, škof, c. učitelj, v soboto Marjeta Škotska, kraljica.
  2. Prihodnja nedelja 33. nedelja med letom. Pri maši ob 10. uri sodelujejo birmanci. Pri vseh mašah namenska nabirka, ki je namenjena za ureditev kotlovnice za potrebe ogrevanja zgradb v kateri posluje nadškofija Maribor, nadškofijski arhiv in od letošnjega poletja tudi Enota teološke fakultete. G. nadškof se vam že vnaprej zahvaljuje za vaš dar in kliče na vse vaše življenje po priprošnji bl. A. M. Slomška Božji blagoslov.
  3. Prišla je 44. številka Družine.
  4. Verouk ta teden redno.
  5. Preteklo sredo je odpadla redna mesečna seja Župnijske karitas, zato bo seja to sredo, 13. novembra, ob 17.30.
  6. V soboto, 16. novembra, ob 9. uri, nadškofijsko srečanje birmancev z g. nadškofom v Mariboru. Odhod avtobusa izpred cerkve ob 7.45 uri.
  7. Danes, ob 18. uri, v telovadnici OŠ Hajdina, gledališka predstava Miklova Zala v izvedbi KGD Ptičica. Predstava je darilo Občine Hajdina ob občinskem prazniku. Lepo vabljeni na predstavo!
  8. V zakristiji je na razpolago Marijanski koledar, cena 2,50 € in Družinska pratika, cena 5,90 €.
  9. V dvorani DU Hajdina, si lahko po sv. maši ogledate VII. skupinsko razstavo likovno – fotografske sekcije KPD »Stane Petrovič« Hajdina. Vabljeni na ogled!